Hokejisté karlovarské Energie v Chance lize: Kuchař zářil, Krejčí osladil přemiéru gólem

11.10.2018
Bojují o svou šanci v A-týmu, či se herně rozvíjí. Energie má hráče i v Chance lize. V rámci 12. kola druhé nejvyšší soutěže bylo v akci hned sedm karlovarských tváří. Komu se podařilo se prosadit?

Motor České Budějovice - Stadion Litoměřice 4:5 sn
Náročná bitva na ledě favorita dopadla pro Litoměřice pozitivně. Na straně Stadionu přispěl k úspěchu svým prvním gólem za kališníky mladý Otakar Šik, jenž dokázal šikovnou tečí pokořit domácího brankáře. Osmnáctiletý forvard si tak připsal svou vůbec premiérovu trefu v první lize.

Dukla Jihlava - ROBE Vsetín 1:2

Hned tři energetici se představili v dresu domácí Jihlavy. Martin Osmík dokázal ve dvanácté minutě otevřít skóre, Vsetínu se však podařilo zápas otočit a vyhrát. Tomášové Havránek s Harkabusem nebodovali.

Jestřábi Prostějov - Horácká Slavia Třebíč 6:3
Fantastický debut. Obránce Daniel Krejčí nastoupil k prvnímu klání za Jestřáby a hned se uvedl gólem. Celkově strávil na ledě přes deset minut.

Trhači Kadaň - Slovan Ústí nad Labem 2:1
Outsider se vzepřel a lví podíl na tom má reprezentant Energie. Gólman Trhačů Ondřej Kuchař čelil celkem čtyřiačtyřiceti střeleckým pokusům Slovanu, přičemž inkasoval pouze jednou! Na straně poraženého Ústí byl obránce Martin Weinhold.

Převzato ODTUD

Aktuálně z Karlovarska